Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ALSER Nieruchomości

Dworcowa 5A/Lok. nr. 4 Wyszków

Mapa

604 242...

604 242 642

505 537 323

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 10:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

alser-nieruchomosci.pl/

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Albert Cygański
  • Arkadiusz Cygański

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości, którzy od lat pomagają swoim klientom w realizacji ich celów mieszkaniowych i inwestycyjnych. Nasze biuro nieruchomości działa z pasją i zaangażowaniem, zawsze skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Nasze podejście do pracy opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Staramy się zrozumieć potrzeby i cele każdego klienta, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania. Nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem, zaangażowaniem i skrupulatnością. Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci zrealizować Twoje cele nieruchomościowe, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi pomóc Ci na każdym etapie Twojej drogi.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

43

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ALSER Nieruchomości

Filtruj

555 000 zł260,44 m² 2 131,01 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Wolnostojący jednorodzinny budynek mieszkalny z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku wybudowany według projektu o nazwie , komfortowy III"...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł143 m² 2 797,20 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 193 m²

Do sprzedaży siedlisko z dwoma budynkami mieszkalnymi i budynkami gospodarczymi. 1. Dom wolnostojący drewniany o powierzchni zabudowy 62 m2....

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 300 m² 180 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: do sprzedaży działka o powierzchni 1300 m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego...

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 w miejscowości Ławki, powiat piaseczyński, gmina Prażmów w otulinie Chojnowskiego...

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom parterowy o powierzchni ok. 40 m2 z dużym zadaszonym tarasem 20 m2, na działce 2000 m2. Dom składa się z 2 sypialni, salonu, wiatrołapu,...

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona w Kamieńczyku w ostatniej linii zabudowy z własnym stawem, raptem 300 m. od rzeki Bug. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

97 200 zł972 m² 100 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: cztery działki po 972 m2 powierzchni z możliwością uzyskania warunków zabudowy ich planowane wymiary to 26m. szerokości oraz 37,5m....

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 600 m² 19,79 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 9600 m2,z czego około 2500m2 jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę...

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł93,80 m² 7 409,38 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Mostówce w bliskiej odległości malowniczego Wrzosowiska o powierzchni ponad 400 hektarów, które...

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł219 m² 5 205,48 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:787 m²

Do sprzedaży bardzo ładna nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym wybudowanym w technologii tradycyjnej w 2015 r. Budynek składa się...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 500 m² 40 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki o nr. 151/6 oraz 151/4 o powierzchniach kolejno 9500 m2 i 9600 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działek...

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży: 7 działek objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę rekreacji indywidualnej z dopuszczeniem zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

81 300 zł1 356 m² 59,96 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 6 Działek o powierzchni od 1356 m2 do 2143 m2. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na wybudowanie 6 budynków mieszkalnych...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 501 m² 119,95 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki o powierzchni 2501 m2 oraz 6003 m2. Działka o powierzchni 2501 m2 oznaczona numerem 38/9 objęta jest miejscowym planem...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł22,79 m² 4 387,89 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż 22,71 m z doprowadzonym prądem - centrum Wyszkowa | pełna własność Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 22,71 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 300 m²

Do sprzedaży siedlisko o łącznej powierzchni 4,83 ha z domem wolnostojącym gotowym do zamieszkania razem z dużą ilością budynków...

Szczegóły ogłoszenia

137 800 zł2 120 m² 65 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni 2120 m2 oraz 6002 m2, częściowo ogrodzona o wymiarach 27m. szerokości na 88.60 m. głębokości oraz 36m x 143m....

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł16 058 m² 105,55 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż lub zamiana bądź rozliczenia za mieszkania. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2018...

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 548 m² 74 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1548 m2, bogata w liczne nasadzenia. Teren na działce płaski. Jest o nieregularnym kształcie jednak jej wymiary to ok....

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu lokal o powierzchni użytkowej 42 m2 w chwili obecnej składa się z 2 pomieszczeń oraz łazienki. Lokal można dostosować wedle...

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Jeżeli cenisz sobie ciszę, spokój oraz bliskość natury koniecznie zapoznaj się z opisem. Do sprzedaży: dom letniskowy wybudowany w latach...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 144 m² 91,78 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z którego wynika, że są przeznaczone pod zabudowę letniskową. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

128 zł/m²62,30 m² 8 000 zł

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 62,30 m2, a użytkowej 59,30 m2. Lokal od samego początku pełnił funkcję gabinetu...

Szczegóły ogłoszenia

105,97 zł/m²103,80 m² 11 000 zł

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 103,80 m , położony budynku przy ul. Solidarności 163 Inwestycja Wronia. Budynek...

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł15 100 m² 11,92 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1,51 Ha na którą to zostanie złożony wniosek o warunki zabudowy na wybudowanie budynku mieszkalnego...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł370 m² 2 676 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Do sprzedaży; budynek mieszkalno-usługowy wybudowany w 1995 roku z gazobetonu. Budynek składa się z części usługowej na parterze oraz...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w cichej części Wawra (eng Below) Na parterze po wejściu do domu w wiatrołapie znajdziemy...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70,44 m² 9 795,57 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką...

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł3 627 m² 69,20 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis działki: działka nr. 3/9 o powierzchni 3627 m2. Jej wymiary to ok. 49 m szerokości i ok. 73 m głębokości. Działka z wydanym...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 548 m² 64,60 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1548 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy o wymiarach to 27 m. szerokości na 68m....

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł197,13 m² 4 489,42 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Nowy piętrowy dom do wykończenia z garażem w bryle budynku. Dom z rozpoczętą budową w 2020 roku, do wykończenia. Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł66,56 m² 3 906,25 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Do sprzedaży: dom rekreacji indywidualnej wybudowany w technologii drewnianej, parterowy o powierzchni zabudowy 66,56 m2, użytkowa 49 m2, gotowy do...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł96 m² 3 645,83 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Opis domu: do sprzedaży dom z lat 50 powierzchni całkowitej 96 m2, stolarka okienna pcv. Łączna powierzchnia działki 3100m2, objęta miejscowym planem...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł30 715 m² 78,14 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z 2018 roku, oznaczone symbolami 2pu, 3pu, 1r, 3zl....

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł907 m² 154,36 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dom oddany do użytkowania w 1991 roku, wybudowany w konstrukcji drewnianej tradycyjnej o powierzchni użytkowej 28,85 m2. Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł9 800 m² 60 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 9800 m2 Opis działki: działka o numerze ewidencyjnym 363 o powierzchni 7500 m2...

Szczegóły ogłoszenia

2 529 000 zł12 646 m² 199,98 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem u/p 4 oraz u/p 6, gdzie głównym...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:609 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Arciechowie położona raptem 350 m od Narwi. Dom letniskowy wybudowany w latach osiemdziesiątych...

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²250 m² 9 800 zł

Albert Cygański

Albert Cygański

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny, przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , położony na parterze nowego budynku usługowo-biurowego w Wyszkowie...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 823 m² 65,39 zł/m²

Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana granicząca z rzeką Wymakracz. Opis działki: działka o powierzchni 3823 m2 o wymiarach ok. 44...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij